Call Us Free: 1-800-123-4567

Kuidas leida parimat katusefirmat?

Turul on palju katusepaigaldusega tegelevaid firmasid, kuid koduomaniku jaosk on õige valiku tegemine tihtilugu üsna keeruline. Seda eriti veel juhul, kui nad peavad katuse paigaldamisega või parandamisega kokku puutuma esimest korda. On õsna tõenäoline, et sellisel juhul pole kliendil erilist ettekujutust sellest, milline peaks olema korralik katusepaigaldaja või teenusepakkuja.

Selles artiklis anname teile veidi nõu, kuidas enda jaoks parim kautsepaigaldusega tegelev firma välja valida. Teie katuse paigaldus ja hooldus sõltub paljuski just katusepanijatest ning nende töökogemusest, kuid ka sellest, kui hästi nad oma tööd teevad. Teisest küljest võivad ebaprofessionaalsed katusepaigaldajad jääta teid hätta kehvasti paigaldatud katusega, seega võtke aega ning ärge hoidse katusesse investeerimiselt kokku.

Teenuse kvaliteet

Tehke kindlaks, et te saate katusepanijatega isiklikult vestelda ning neile oma katusepaneku eripärad ning nõuded isiklikult ära selgitada. Olgu siis tegu paigalduse, paranduse, katuse vahetuse või lihtsalt hooldusega. Proovige välja valida katusepaigaldusfirma, mis omab juba teatavat töökogemust. Teisiõnu, mida kauem on firma tegutsenud, seda suurem on tõenäosus, et saate kvaliteetse teenuse. Selleks aga, et olla täiesti kindel, on hea mõte uurida ja küsida üle ka eelmiste klientide käest, kuidas nemad teenusega rahule jäid. On hea teada, mida teised kliendid arvavad katusefirmast, keda te olete planeerinud palgata.

Kindlustatud katusepanijad

Katuse parandamine või paigaldamine ei ole just kõige lihtsamate tööde hulgas ning see võib isegi olla üsna ohtlik eriti, kui katus on väga suure kalde all. Mõne õnnetu juhtumi korral võib ette tulla õnnetusi ning katusepanijad võivad saada vigastada. Kui selline asi peaks aga juhtuma teie kinnistul, siis olete reeglina selle eest vastutavad ning teile võivad osaks saada trahvid, mis põhjustavad nii aja kui ka raha kaotust. Kui aga katusepanijad on tööandja poolt kindlustatud, siis ei ole teil vaja millegi pärast muretseda. Isegi õnnetuskjuhtumi korral tagab kindlustusfirma ravikulud. Seega olete te murest vaba ning ei pea riskima ning üpalkama kindlustamata katusepanijad.

Mõistlik hind

Miks mitte kaaluda ja võrrelda ka hindu enne teenuse tellimist? On mõistlik küsida hinnapakkumisi mitmest erinevast firmast ning valida välja see, mis tundub küsivat mõistlikku hinda. Sedasi talitades saate te reeglina soodsa tehingi ning tunnete end palju paremini teades, et olete palganud õige firma enda katusetööde jaoks vastavalt enda eelarvele.

Erinevad katusetüübid

Professionaalne katusefirma on kogenud ning nende spetsialistis suudavad töötada mis iganes tüüpi katustega. Näiteks juhul, kui te soovite paigaldada kivikatust, siis eksperdid paigaldavad selle ilma probleemideta. Eriti oluline on see just kivikatuse puhul ning on väga soovitatav lasta katusekivid paigaldada professionaalide poolt, mitte seda ise teha. Selliselt saate kindel olla, et katus kestab aastaid ning on korralikult paigaldatud.

Seega, kui võtate aega tausta uurimiseks ninh pöörate tähelepanu olulistele aspektidele, siis teete tõenäoliselt parema valiku ning leiate katusefirma, mis pakub kvaliteetset teenust mõistliku hinnaga.

 

Lisa kommentaar