Call Us Free: 1-800-123-4567

Mida jälgida dušikabiini valikul?

Tänapäeval on dušinurgad aina rohkem levinud, eriti need, millel on ees uksed, mitte enam lihtsad kardinad. Nimetagem neid siis pigem dušikabiinideks, kui dušinurkadeks. Üks populaarseimaid dušikabiini uste süsteem on teemandikujulised kabiinid. Nagu  nimi ütleb, ongi need kabiinid teemanti kujuga. Need uksed ise ei olegi eriti teemandi moodi, vaid dušikabiin ise. Dušinurk on seega lahendatud sellliselt, et see kasutaks parimal võimalikul viisil ära vannitoa nurga pinda ning, et uksed avaneksid ja sulguksid ruumi keskele, mis võimaldab teil ruumi mõistlikult kasutada ning lihtsama vaevaga dušinurka siseneda ning väljuda. Kui te aga selliseid lahendusi otsima hakkate, siis leiate te üsna suurte tõenäosusega, et sellised uksed on päris kallid

Dušikabiini uksed, mis on kaheks kokkuvolditavad, on sellised, mis käivad keskelt hingede abil kokku ning moodustavad uksele kaks paneeli. Selliste uste tavapärane kogulaius on umbes 48 tolli, mis on sama suur, kui tavalise vanni laius või dušialuse laius. Need uksed liiguvad siinide peal, mis asuvad vanni või dušikabiini põhjas ning kokku voltides võitavad mitte rohkem kui  10cm ruumi mõlemalt poolt. Kokkuvolditavad uksed on reeglina kasutusel vannitubades või keldrites, kus on vaja kasutada dušikardinat või lükanduksi.  Liuguksed vajavad nende avamiseks ja sulgemiseks lisaruumi, sest nende avamiseks on vaja kohta, kuhu neid mahutada.  Kokkuvolditavad uksed on seepärast oluliselt ruumisäästlikumad ning võimaldavad jätta ka teile endale likumisruumi vannitoas. Kui võrdlete hindasid, siis võite leida, et tegelikult on võimalik kokkuvolditavate uste soetamisega hoida kokku oluline hulk raha.

Teemantkujuga dušinurga uksi on võimalik osta mitmes erinevas stiilis nagu ka teisi uksetüüpe. Kõige populaarsemad on kaheks kokkuvolditavad duši uksed. Neid on võimalik paigaldada igasuguse kujundusega ja lahendusega dušinurgale. Paljud majaomanikud on hakanud vanu dusikabiine välja vahetama just selliste vastu, sest nende uksed avanevad laiemalt, kui lükanduksed. Neid on võimalikult teha ka eritellimusel, et panna need sobima põhimõtteliselt iga ruumitüübi ning suurusega ja tagada teile vajalikud omadused. Te saate osta nii raamitud kui ka raamimata mudeleid, jäämustriga või lillelisi ning loomulikult ka karastatud klaasist mudeleid. Dušikardinaid on reeglina võimalik valida kahest matejalist – riie või vinüül. Kokkuvolditavad uksed erinevad oma hinnaklassilt, kuid neid võib saada ka üsna soodsalt sõltuivalt sellest, millised on teie poolt valitud omadused. Kas teie valiksite enda vannituppa eritellimusel tehtud uksed või hoopis näruse dušikardina?

EdasKui lähete salongi, siis on seal professionaalsed müüjad, kes oskavad teile head nõu anda ning aidata otsus uste kasuks langetada. Müüja teab teile ka soovitada, mis tüüpi uksed te peaksite valima, et see teie vannituppa kõige paremini sobiks ning, et oleks ka lihtne hooldada. Loomulikult peate arvestama, et erinevate valikute ja võimaluste lisamine võib muuta ukse hinda oluliselt kallimaks. Dušikabiinide uste  kasuka otsustamine on tegelikult üsna lihtne, sest need on vastupidavamad nii kahjustustele kui ka võimalikule hallitusel tekkimisele ning annavad teie duširuumile ka uue välimuse.

Lisa kommentaar